• אייקון פייס בוק

שירים מלילה גוב


שירים מ ״לילה גוב״
גידי גוב ואורחים
היכל התרבות תל אביב

על הבמה !

ב-8 בנובמבר 1993, 4 ימים לאחר שעלה ערוץ 2 לאוויר, שודרה לראשונה בטלעד התכנית "לילה גוב". "לילה גוב" שודרה במשך 5 עונות רצופות עד 1998 וחזרה לעונה אחת נוספת ב- 2002. עם השנים הפכה התכנית ל“מיתולוגיה". לצד שלל הדמויות, המערכונים והפינות שהיא הביאה לעולם, נחרטה התכנית בזיכרוננו בעיקר בזכות שני רגעי השיא שלה – מונולוג הפתיחה של גידי בתחילת התכנית ושיר הסיום בסופה.

מעל מ 150 שירים חודשו במסגרת שירי הסיום של "לילה גוב". היו אלה על פי רוב דואטים עם שלל אמנים, דואטים שנוצרו במיוחד לתכנית ושלא היו כלולים ברפרטואר של האמן האורח או של גידי. גרסאות כיסוי לשירים ישנים וחדשים, שזכו לעיבודים מיוחדים של מיטב המוזיקאים (אלון אולארצ'יק, עדי רנרט, רמי קלינשטיין, יזהר אשדות, אילן מוכיח, שם-טוב לוי ועוד ועוד) ואשר הונצחו בחמישה דיסקים שמושמעים ואהובים עד היום.

25 שנים עברו מאז ביצע גידי לראשונה את "על הקו הזינוק" בסוף התכנית הראשונה, ועכשיו הוא עומד לעשות זאת שוב יחד עם נבחרת אורחים משובחת שלקחה חלקבאותם הדואטים. גידי יחד עם: אהוד בנאי, אבי קושניר, אלון אולארצ׳יק, אלי לוזון, דנה ברגר, לאה שבת, מאור כהן, מוני מושונוב, מיקה קרני ורמי קלינשטיין שיגישו ממיטב הביצועים של ״לילה גוב״ שיעלה במופע.

"על קו הזינוק", "אחלה עולם", "אהבה ראשונה", "איזו מדינה", ”כמו גלגל", "רק בגלל הרוח", ”מה אכפת לציפור", "ליל אמש" הם רק חלק קטן מהשירים שישוחזרו במופע בעיבודים המקוריים. על הבמה לצדו של גידי להקת הנגנים הקבועה ערן וייץ, יובל שפריר, יניב דדון, ואלעד אדר בשילוב חברי "התנינים", הלא הם אלון הלל, יוראי אורון, אלכס פולק ועדי רנרט, ובתוספת נגנים אורחים.

המנהלת האמנותית, היא אתי אנטה-שגב, מי שערכה את התכנית במשך חמש העונות הראשונות, והיתה שותפה ליצירתם של דואטים רבים בתכנית.
על ההפקה המוסיקלית: ערן ויץ ויובל שפריר.

 

חדשות 2 – דני קושמרו וגידי גוב >>

ערב טוב עם גיא פינס – קשת >>